$this->pageControler = new logic_newsOne(true, $this->pageGET, false, $parent_name); Album tradycyjny na Dzień Babci i Dzień Dziadka - Aktualności - Albumy fotograficzne, albumy na zdjęcia, ślubne - ALBUMstyl

Albumy fotograficzne, albumy na zdjęcia

Strona główna Aktualności Album tradycyjny na Dzień...

Album tradycyjny na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Album tradycyjny na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Piątek, 05 Stycznia 2018

Album tradycyjny – pamiątka wspólnie spędzonych chwil


Wielkimi krokami zbliżają się dni, na które czekają wszystkie wnuczęta w Polsce. Chodzi oczywiście o Dzień Babci i Dzień Dziadka, które przypadają odpowiednio na 21 oraz 22 stycznia. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu co kupić na prezent swoim dziadkom z przyjemnością podpowiemy – album tradycyjny. Czy może być coś bardziej wzruszającego i pięknego jako prezent dla babci i dziadka niż wspólne zdjęcia z wnuczkiem lub wnuczkami? To oczywiście pytanie retoryczne ;) Album tradycyjny pozwala wspólnie cieszyć się oglądaniem zdjęć z bliskimi osobami. Wspomnienia tamtego czasu wracają w mgnieniu oka, a my przenosimy się do tamtych wyjątkowych chwil. W tym tekście spróbujemy Wam doradzić, jaki album tradycyjny kupić, by spodobał się babci i dziadkowi, gdy otrzymają go w tym szczególnym dla nich dniu.

Album tradycyjny – jaka okłada?


W przypadku wyboru albumu fotograficznego duże znaczenie odgrywa okładka, nie tylko ze względów estetycznych. Materiał, z którego jest wykonana wpływa w ogromnym stopniu na stan albumu po latach. Najbardziej wytrzymałem na upływ czasu są okładki ze skóry naturalnej. Są one najbardziej odporne wielokrotne oglądanie i na zarysowania, choć oczywiście nie są niezniszczalne. Ostrym narzędziem bardzo łatwo uszkodzić nawet album na zdjęcia w oprawie skórzanej. Oczywiście ze względu na materiał albumy skórzane są przeważnie najdroższe. O półkę niżej pod względem ekonomicznym plasują się albumy z ekoskóry, która nie jest tak wytrzymała jak skóra naturalna, jednak wygląda równie dobrze, bez względu na to, w jakim jest kolorze. Najtańsze albumy oprawione są w twardą tekturę, powleczoną różnymi materiałami. Wprawdzie trwałość takiej okładki jest mniejsza niż oprawy skórzanej, jednak bez problemu i w tym segmencie można wybrać piękny album na zdjęcia. Dobrym przykładem takiego albumu będzie album tradycyjny Walther Para w białej estetycznej oprawie, na 50 kart. Jeżeli jednak wolicie kupić dziadkom album ze skóry naturalnej to rozważcie któryś z albumów z serii Exclusive, dostępnych zarówno w brązie, jak i bieli.


Album tradycyjny – ile kart wybrać?

Liczba kart w albumie uzależniona jest tylko i wyłącznie od Waszych potrzeb. W sprzedaży są zarówno albumy na zdjęcia, na 20 kart, czyli 40 stron na których można wkleić zdjęcia, jak i 60 kart, czyli aż 120 stron do wypełnienia fotografiami. W naszym sklepie z albumami mamy albumy na 20, 25, 30, 35, 40, 50 oraz 60 kart. Wybór jest więc ogromny, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli. Lepiej mieć wybór, niż go nie mieć, prawda? Z okazji dnia Babci i dnia Dziadka optymalny wydaje się być album tradycyjny na zdjęcia o pojemności 30 kart, aczkolwiek wszystko zależy od tego, ile zdjęć chcecie do takiego albumu dodać. Jeżeli zdjęcia są formacie 9x13 cm to na jednej stronie można zmieścić nawet trzy fotografie. Jeżeli jednak zdjęcia są większe, np. 10x15 cm to na jednej stronie zmieszczą się dwie fotografie, oczywiście przy założeniu że chcemy zachować wysoką estetykę w albumie. Jeżeli więc interesuje Was album tradycyjny na 30 kart ze średniej półki cenowej to możemy polecić album do zdjęć Goldbuch Chromo. Jeżeli potrzebujecie więcej miejsca na zdjęcia to warto rozważyć zakup albumu fotograficznego Exclusive z grawerem na 50 kart, albo albumu na zdjęcia Walther De Luxe na 40 kart. To tylko przykłady, wybór albumów w naszym sklepie jest znacznie większy.

Album tradycyjny – cena


Zastanawiasz się ile kosztuje album tradycyjny? Tu różnice zależą od kilku czynników, m.in. rodzaju materiałów z których został wykonany, marki, pojemności i jeszcze kilku innych czynników. Przyzwoity album tradycyjny można kupić już za 50 złotych. Chociaż lepiej dopłacić trochę i mieć naprawdę dobrej jakości album na zdjęcia. Najdroższe z albumów tradycyjnych kosztują nawet 400 złotych. Wykonane są z najlepszych materiałów, przez mistrzów introligatorstwa. Bez względu na to, jaki album tradycyjny kupicie dla dziadków jesteśmy przekonani, że i tak się ucieszą, gdy zobaczą siebie wraz z ukochanymi wnuczkami na fotografiach.