$this->pageControler = new logic_newsOne(true, $this->pageGET, false, $parent_name); Albumy na zdjęcia wklejane - nowości od firmy Goldbuch - Aktualności - Albumy fotograficzne, albumy na zdjęcia, ślubne - ALBUMstyl

Albumy na zdjęcia wklejane - nowości od firmy Goldbuch

Albumy na zdjęcia wklejane - nowości od firmy Goldbuch

Sobota, 17 Lutego 2018

Firma Goldbuch od lat zachwyca klientów na całym świecie pięknymi albumami w przystępnych cenach. W asortymencie można bez trudu odnaleźć albumy ślubne, albumy rodzinne oraz wiele albumów dla dzieci. Interesują Was dobrej jakości albumy na zdjęcia wklejane? A może wolicie albumy kieszeniowe? Goldbuch ma w swojej bogatej ofercie zarówno jedne jak i drugie, a wybór jest ogromny. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie z albumami każdy znajdzie coś dla siebie.

Album na zdjęcia 10x15

Zacznijmy może od albumów kieszeniowych, czyli takich do których zdjęcia dodaje się bez użycia dodatkowych akcesoriów. Wystarczy wsunąć fotografie w specjalne kieszonki w przeznaczonych do tego rozmiarach. Bardzo ciekawą wizualnie propozycją albumu kieszeniowego jest album Goldbuch Paisley na 200 zdjęć w najpopularniejszym formacie 10x15cm. Ten album w twardej oprawie dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, fioletowej i miętowej. Obok kieszeni przeznaczonej na zdjęcie znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na opis do zdjęcia. Dzięki temu można od razu zapisać gdzie i kiedy to zdjęcie zostało wykonane, by potem nie szukać w zakamarkach pamięci ani dat ani konkretnych lokalizacji. Wierzcie nam, po latach gdy wraca się do oglądania zdjęć, jest to bardzo przydatne.  Jeżeli album na 200 zdjęć w formacie 10x15cm to za mało, to co powiecie na 300? Takie albumy Goldbuch też ma w swojej ofercie. Przykład? Proszę bardzo - album Goldbuch View dostępny zarówno w wersji na 300 zdjęć, jak i na 200. W przypadku tego modelu albumu można wybrać spośród trzech kolorów okładki – niebieskiego, zielonego i różowego.  Dla miłośników podróży, a wierzymy że wśród Was takich osób nie brakuje firma Goldbuch przygotowała album Classic World nawiązujący swoją okładką do mapy świata. Na środku okładki znajduje się miejsce, w którym można umieścić swoje zdjęcie główne, a wewnątrz albumu zmieści się 200 zdjęć w formacie 10x15 cm.


Ślubne albumy na zdjęcia wklejane marki Goldbuch

Albumy na zdjęcia wklejane, czyli takie, w przypadku których fotografie przykleja się na kartach za pomocą specjalnych przylepców, bądź pistoletu i błon klejących wciąż są najpopularniejszymi wśród albumów tradycyjnych. Firma Goldbuch wypuściła w ostatnim czasie sporo nowości. Na uwagę zasługuje album na zdjęcia wklejane Goldbuch Romantico o objętości 30 kart. Równie ciekawą propozycją jest album na zdjęcia Goldbuch Venezia, na którego okładce widać urocze gołąbki. W równie ciekawej kolorystyce utrzymany jest album Goldbuch True Love zwieńczony motywami kwiatowymi. To tyle jak chodzi o same nowości ślubne od Goldbucha. Oferta dla nowożeńców tego producenta jest jednak bardzo rozbudowana i urozmaicona, dlatego w tym tekście nie skupiamy się na wszystkich modelach, a jedynie właśnie na tych, które są nowościami w naszym sklepie. 


Albumy na zdjęcia wklejane dla dzieci


Firma Goldbuch od lat znajduje się w ścisłej czołówce albumów na zdjęcia wklejane dla dzieci. Ostatnio do naszego sklepu trafiło aż 11 albumów dedykowanych najmłodszym. A gdyby doliczyć do tego jeszcze te, które spodobają się nastolatków, to ta liczba osiągnęłaby pewnie ze 20 sztuk. Nam szczególnie przypadły do gustu takie albumy dla dzieci jak Goldbuch Dream Team, Goldbuch Africa Animals, czy też Crazy Animals. Każdy z nich zawiera wewnątrz 30 kart do wklejania zdjęć w różnym formacie. Oczywiście karty oddzielone są od siebie pergaminem, który zapobiega sklejaniu się zdjęć. Jesteśmy przekonani, że pięknie ilustrowane, kolorowe okładki na pewno spodobają się Waszym pociechom. Dla nieco starszych dzieci, można by powiedzieć dla nastolatków Goldbuch przygotował album Karree o objętości aż 50 kart. Na takiej powierzchni można umieścić naprawdę sporo zdjęć ze szkoły i ze znajomymi, prawda?  

Bez względu na to, jakiego albumu na zdjęcia wklejane szukacie szeroki wybór produktów Goldbuch w naszym sklepie z albumami nikogo nie zawiedzie. Coś dla siebie znajdą na pewno i Młode Pary i świeżo upieczeni rodzice szukający idealnego albumu na zdjęcia dziecka, a także bezkompromisowi nastolatkowie, żyjący często we własnym świecie.

Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22