$this->pageControler = new logic_newsOne(true, $this->pageGET, false, $parent_name); Włoskie albumy fotograficzne – wyjątkowy design i wysoka jakość - Aktualności - Albumy fotograficzne, albumy na zdjęcia, ślubne - ALBUMstyl

Włoskie albumy fotograficzne – wyjątkowy design i wysoka jakość

Włoskie albumy fotograficzne – wyjątkowy design i wysoka jakość

Czwartek, 25 Stycznia 2018

Skąd to się bierze, że niewielka garstka ludzi potrafi zrobić coś absolutnie wyjątkowego i wspaniałego, a dla pozostałych granicę nie do przeskoczenia stanowi „solidność”? Są rzeczy, które od razu przykuwają uwagę, prawda? Piękne samochody, domy, części garderoby. Ludzką uwagę zwraca najczęściej piękno i tragedie. O tragediach nie będziemy pisać w ogóle, natomiast z przyjemnością napiszemy o rzeczach pięknych, a na pewno zaliczają się do takich włoskie albumy fotograficzne. Te wyjątkowe albumy na zdjęcia charakteryzują się dużą trwałością, starannością wykonania i unikalnym, przykuwającym uwagę designem. Łączą w sobie niemiecką jakość i prawdziwie włoski charakter. Jak udało się osiągnąć taki efekt? Wprawdzie przepis na piękny włoski album fotograficzny jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic na Półwyspie Apenińskim, nam jednak udało się do niego dotrzeć. Oto przepis na wspaniały włoski album na zdjęcia. Składnikami bazowymi są niepowtarzalny design, dbałość o szczegóły oraz wyjątkowe wyczucie smaku. Do tego szczypta fantazji i spora dawka najwyżej jakości. Wszystko to należy teraz dokładnie wymieszać i voila – mamy piękny, fotograficzny album włoski. Bez względu na to, czy szukacie albumu ślubnego, czy albumu rodzinnego w naszym sklepie z albumami na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

Album fotograficzny ze skóry czy z ekoskóry?


Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, ponieważ zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji klienta. Albumy fotograficzne ze skóry naturalnej są na pewno bardziej trwałe, co ma związek z materiałem okładki, z którego została wykonana. Skóra naturalna to jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów do obszywania. Niestety również najdroższy ze względu na źródło pozyskiwania. Albumy fotograficzne w skórzanej oprawie potrafią oprzeć się niszczącemu działaniu czasu na długie lata. Zdjęcia w nich zawarte są bezpieczniejsze, a sam album nawet po latach jest w bardzo dobrym stanie. Albumy na zdjęcia, których okładki wykonane są z ekoskóry na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie do tych ze skóry. Tak więc wizualnie nie ma większych różnic, te będą dopiero zauważalne po latach. Skóra ekologiczna jest mniej wytrzymał od naturalnej i z czasem może się wycierać i pękać. Jednak na wszystkie włoskie albumy fotograficzne dajemy 10 letnią gwarancję. Jesteśmy po prostu przekonani o ich wysokiej jakości.

 

Włoskie albumy fotograficzne, które wybierają klienci najczęściej


Włoskie albumy fotograficzne, które najlepiej się sprzedają w naszym sklepie z albumami to: Vernice Verde oraz Vernice Rosso, oba na 50 kart w kolorowych okładkach ze skóry ekologicznej. Bardzo często klienci wybierają również album fotograficzny Cocco Nero oraz Cocco Bianco, czy też album na zdjęcia Bufalino Strisce. Wszystkie te albumy fotograficzne są albumami tradycyjnymi, czyli dodawanie do nich zdjęć odbywa się poprzez wyklejanie. Dzięki temu na jednej karcie można umieścić zarówno zdjęcie w formacie 10x15 jak i 9x13. To duża zaleta, której nie mają albumy kieszeniowe. Jeżeli zależy Wam na wyglądzie okładki maksymalnie zbliżonym do okładki ze skóry naturalnej to dobrym rozwiązaniem będzie włoski album na zdjęcia Agenda na 50 kart, w pięknej brązowej oprawie.

 

Ile kosztuje dobrej jakości album fotograficzny?


Za włoski album fotograficzny trzeba zapłacić średnio 250-300 złotych. Za 234 złote można już kupić album włoski Bufalino Strisce o wyjątowym designie, w niespotykanej kolorystyce. Z kolei album na zdjęcia Cocco Bianco kosztuje o 100 złotych więcej.  Są to jednak pieniądze dobrze wydatne, ponieważ cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Poza tym, jak już zostało wspomniane włoskie albumy objęte są aż 10 letnią gwarancją. Gdyby producent miał jakiekolwiek wątpliwości do jakości, to nie zaproponowałby tak długiej gwarancji, prawda?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą albumów włoskich dostępnych w sklepie albumstyl.pl. Jesteśmy przekonani, że prezentowane modele przypadną Wam do gustu, tym bardziej że zdecydowanie się wyróżniają na tle jednolitych i mało oryginalnych produktów oferowanych przez innych producentów.

Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22