Albumy Fotograficzne

Fotografia jest rzeczą wyjątkową. Rzadko, kiedy w naszym życiu zdarza się chwila, w której nie tylko światło, ale również przestrzeń oraz nastrój współgrają ze sobą w tak cudowny sposób. Ich niesamowita harmonia sprawia, że tworzy się coś cudownego, wręcz można powiedzieć, wyjątkowego. Najważniejsze jest jednak to, że powstały element poruszy nawet najbardziej oblodzone serce. To wizja i realizm tworzą zdjęcie. Podczas gdy jedne barwy dominują drugie są tylko tłem. Warto jednak zastanowić się, że każde wspomnienie na tej niewielkiej kartce papieru wyrażą uczucie dla nas wyjątkowe i szczególne. Tekturka ta otwiera nasze serca niczym przy pomocy czarodziejskiej różdżki i przenosi nas daleko w przeszłość niczym wehikułem czasu.Kiedyś usłyszeliśmy bardzo mądre słowa: |"o wspomnienia trzeba dbać”. Coś w tym jest. Możemy przecież otoczyć je troską? Najpiękniejsze chwile nie kryją się tylko w naszym sercu oraz głowie. Są one ukryte również w fotografiach. Pamięć często bywa ulotna. Ludzkie ciało jest kruche i nieprzewidywalne. Zdjęcia zostanie z nami na bardzo długi czas. Warunkiem jest jednak to, że należycie o nie zadbamy. Pragniemy pomóc Wam zadbać o Wasze wspomnienia zawarte na tych małych kartkach papieru. Ślub, wesele, komunia czy chrzest, a może spotkanie rodzinne bądź w gronie przyjaciół – myśl o tych zdarzeniach sprawia, że na naszej twarzy pojawia się delikatny uśmiech. Przywołują one niewątpliwie piękne wspomnienia i sprawiają radość w naszych sercach. Pomyślmy.. Czemu nie cieszyć się nimi całe życie? Zadbajmy o nasze fotografie w taki sposób by nasze wnuki i prawnuki mogły spojrzeć na nas i swoich potomków i powiedzieć „to była moja babcia”. Z myślą o Was i Waszych zdjęciach najznakomitsi introligatorzy stworzyli albumy na zdjęcia o najwyższych standardach. Załóżmy, że każda fotografia to w pewnym sensie wyjątkowe dzieło sztuki. Musi, zatem mieć ona odpowiednie miejsce w naszym domu, najlepiej takie, które by ją eksponowało oraz nie pozwoliłoby ta uległa zniszczeniu. 


albumy ślubne

   Przedstawiamy Wam albumy ślubne. Teraz powiemy Wam, czemu te albumy są lepsze od innych dostępnych w sklepach. W końcu tego kwiatu pół światu. Rodzinne uroczystości: ślub bądź komunia, chrzest, idealny dla małych i dużych, rodzin i dzieci, tradycyjne i klasyczne, pomysłowe i odjechane, kieszeniowe, wielkorozmiarowe, introligatorskie, a najważniejsze zrobione ściśle według Twoich zaleceń – tak właśnie prezentują się nasze albumy. Nasze produkty Wyszły z rąk najwybitniejszych włoskich i polskich introligatorów. Usługi nasze znane są na całym europejskim kontynencie. Firma UPS dba o to by nasze albumy na zdjęcia trafiły do każdego klienta nie tylko na czas, ale w pełni zabezpieczone. Pomyśleliśmy również o systemie płatności: już teraz możecie skorzystać z karty płatniczej, kredytowej bądź systemu płatności PayPal. Czy nadal nie masz pewności, że nasze produkty nie rozpadną się po miesiącu użytkowania? Dajemy Wam 10letnią gwarancję na wszystkie ekskluzywne albumy z naszego sklepu. Czy to nie mówi samo przez się, że nasze produkty są najwyższej klasy? Co jeszcze czyni je niepowtarzalnymi 
oraz wysoko postawionymi wśród swojego gatunku.. Odpowiedź brzmi: Twoja wizja. To Ty możesz zadecydować o formacie, kolorze, oprawie, materiale, grzbiecie, przekładkach oraz o wszystkich innych ważnych detalach. Co więcej u nas zamówić możesz odbitki fotograficzne. Noritsu 3801HD – nasza niezastąpiona maszyna, sprawi, że każda z Waszych fotografii będzie w żywych i realistycznych kolorach. Korzystamy z papierów tylko renomowanych firm jak Fuji czy Kodak. Fotografia pozwala zajrzeć w głąb siebie. Sprawia, że czujemy się młodsi o wiele lat, pozwala odnaleźć spokój. Każde wyjątkowe wspomnienie zasługuje na niezwykłą oprawę. Nasze albumy wykonujemy od serca dla serca. Z miłości do sztuki oraz piękna. Nasze produkty cieszą się nie tylko wysoką, jakością ale również przystępną ceną. Znamy oczekiwania naszych Klientów. Wychodzimy im naprzeciw oferując coś wyjątkowego. Nawet Ci najbardziej wymagający znajdą u nas album dla siebie. Ekskluzywne, eleganckie oraz stylowe – tak możemy określić nasze produkty. Cieszą nie tylko oko, ale również serce i duszę. 

albumy na zdjęcia

Jakość materiałów, jakie używamy jest najwyższej klasy. Zapomnij o przebarwieniach czy zżółknięciu Twoich zdjęć. Wyblaknięcia to coś, co już dawno odeszło w niepamięć... dbamy by nasz asortyment był tak zróżnicowany by dotarł do jak największego grona odbiorców. Oferujemy, więc Wam nie tylko albumy projektantów ze słonecznej Italii, ale również nasze własne wyroby. Z dumą przyznajemy, że produkty, o jakich mówię są wyjątkowe. Klasa sama w sobie. Jesteśmy wprost przekonani, że albumy na zdjęcia z naszego sklepu będą służyć Ci wiele długich lat. Natomiast zdjęcia w nich zawarte wzbudzą emocje jeszcze nie u jednego pokolenia. Podążamy z duchem czasu – cały czas dbamy o to by nasz asortyment powiększał się o nowe i modne albumy. Nasza oferta zawiera nie tylko tradycyjne i klasyczne produkty, ale również te designerskie i wyjątkowe. Zajrzyj do naszej zakładki z promocjami. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą akcesoriów. Może zechcesz trzymać zdjęcie ukochanej w niepowtarzalnej ramce na zdjęcia? U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22