Albumy Goldbuch

Albumy Goldbuch od ponad stu lat są synonimem najwyższej jakości, ponieważ tylko w ten sposób można utrzymać się w światowej czołówce producentów i być dumnym, że ma się wiele tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie. W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno albumy weselne, jak i albumy tradycyjne. Mamy też klasyczne albumy rodzinne, jak i albumy okolicznościowe, np. komunijne lub z okazji pamiątki chrztu świętego. W sumie, nasz sklep może pochwalić się kolekcją 40-stu rodzajów albumów marki Goldbuch. Różnorodność modeli, kolorów i wzorów albumów fotograficznych Goldbuch daje gwarancję, że każdy znajdzie tu idealny album dla siebie lub swoich bliskich.Główną cechą albumów tradycyjnych marki Goldbuch są gładkie karty do wklejania zdjęć. Karty, najczęściej w kolorze czarnym lub białym, oddzielone są eleganckim pergaminem, który zapobiega sklejaniu się zdjęć i dodaje albumowi (trudnej do opisania słowami) wyjątkowości. W przypadku albumów tradycyjnych zdjęcia można przyklejać do kart za pomocą kleju biurowego lub też dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Ten rodzaj albumów jest wręcz idealny do zbierania fotografii w różnych formatach. Z powodzeniem nadaje się także do kolekcjonowania biletów, listów itd. Trzeba też wspomnieć o szeleście przekładanego pergaminu, który sprawia że oglądane przez nas zdjęcia są pełne emocji i historii.Wykonanie takiego albumu wymaga często pewnego nakładu pracy i sporej dozy cierpliwości, ale końcowy efekt jest tego warty. Z uwagi na elegancki wygląd, albumy tradycyjne doskonale nadają się do przechowywania zdjęć z uroczystości rodzinnych jak ślub, chrzciny, czy komunia święta. Równie dobrze w tego typu albumach można trzymać fotografie rodzinne, zdjęcia z podróży itd. Podsumowując, albumy tradycyjne mają swój niezaprzeczalny urok, który nie słabnie z upływem lat.Albumy tradycyjne, to nie jedyna propozycja firmy Goldbuch, którą mamy w ofercie. Oferujemy także niezwykle popularne i wygodne albumy kieszeniowe. By umieścić w nich zdjęcia nie potrzeba artykułów do klejenia. Fotografie wsuwa się w tzw. kieszenie. W przypadku albumów kieszeniowych jest także możliwość dodania własnej adnotacji. Miejsce na opis znajduje się najczęściej obok zdjęcia. Albumy kieszeniowe to świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają niewiele czasu i cenią sobie proste rozwiązania. W ofercie marki Goldbuch dostępne są albumy o wymiarach kieszeni dostosowanych do standardowych wielkości zdjęć: 9x13, 10x15, 13x18 lub 15x21 cm. Wybór albumu zależy od jego przeznaczenia, naszych oczekiwań, a także wzorów i kolorów okładek. Albumy Goldbuch mają zazwyczaj okładki wykonane z ozdobnej tektury, bądź specjalnego płótna.

Decydując się na zakup albumu niemieckiej firmy Goldbuch otrzymują Państwo w zamian produkt najwyższej jakości, którego każdy element został wykonany z niezwykłą starannością. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Będzie nam bardzo miło służyć Państwu radą przy wyborze albumu fotograficznego. W końcu to decyzja na lata.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22