Albumy Henzo

Za jakość się płaci – to wiadomo nie od dziś. Na szczęście są jeszcze na świecie rzeczy wysokiej jakości, które można nabyć w przystępnej cenie – np. albumy Henzo. Produkty tej holenderskiej firmy od lat są w czołówce najlepiej sprzedających się albumów w Europie. To dlatego, że projektując, a następnie produkując je, kładzie się nacisk na ich wysoką jakość. W ofercie naszego sklepu mamy ponad 30 albumów tej marki. Możecie Państwo wybierać spośród bogatej gamy kolorów i wzorów. W ofercie mamy zarówno albumy weselne, jak i albumy tradycyjne. Są także albumy rodzinne, jak i albumy okolicznościowe. Firma Henzo może się pochwalić również dużym wyborem albumów dla dzieci – kolorowych, z przyjaznymi maskotkami na okładkach. Tak jak każdy z producentów albumów, także firma Henzo posiada w swojej ofercie zarówno tradycyjne albumy z kartami do wklejania zdjęć, jak również albumy kieszeniowe, czyli takie ze specjalnymi „kieszonkami” w które wkłada się fotografie.W przypadku albumów tradycyjnych, karty najczęściej w kolorze czarnym lub białym, oddzielone są wysokiej jakości pergaminem. Ten materiał znany od starożytności zapobiega przede wszystkim sklejaniu się zdjęć, pełni też funkcję dekoracyjną. Albumy tradycyjne, choć nieco bardziej pracochłonne od innych albumów, dają możliwość przyklejania nie tylko zdjęć w różnych formatach, ale także biletów z ciekawych wydarzeń, listów, znaczków itp. Przyklejanie zdjęć do kart albumu odbywa się za pomocą przylepców , albo taśmy dwustronnej. Jest to proste, ale wymaga odrobiny czasu i staranności, za to efekt końcowy jest zdumiewający. W zależności od modelu, albumy Henzo mogą mieć 35 lub 50 kart. Atutami albumów tradycyjnych na pewno jest możliwość przyklejania zdjęć w różnych formatach oraz większa elegancja, głównie poprzez dodający subtelności pergamin. Albumy tradycyjne idealnie nadają się na zdjęcia ślubne lub inne zdjęcia okolicznościowe. Nie jest to jednak jedyne przeznaczenie albumów klasycznych. Równie dobrze w tego typu albumach można trzymać fotografie rodzinne, zdjęcia z podróży, czy nawet własne zapiski w formie pamiętnika. Albumy tradycyjne z pewnością mają to coś, czego nie tracą z upływem lat.Wygodną alternatywą dla albumów tradycyjnych mogą być albumy kieszeniowe. Są na pewno mniej czasochłonne w ich tworzeniu, niż albumy klasyczne, ponieważ dodawanie zdjęć do albumu polega na ich umieszczeniu w tzw. kieszeniach. Nie jest do tego potrzebny ani klej biurowy, ani taśma klejąca, ani też precyzja i czas. Albumy kieszeniowe to z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają wolnego czasu i cenią sobie proste rozwiązania.

Albumy Henzo z tej kategorii (kieszeniowe) najczęściej mogą pomieścić od 200 do 300 zdjęć w formacie 10x15 cm. To w zupełności wystarczy by zmieściły się wszystkie zdjęcia ze ślubu oraz wesela – nawet gdy trwało ono do białego rana.Albumy Henzo są doskonały dopełnieniem zdjęć, które wykonał dla Państwa profesjonalny fotograf albo tych, które sami zrobiliście i jesteście z nich dumni. Od ponad pół wieku holenderscy specjaliści z firmy Henzo dbają o to, by najwspanialsze momenty w życiu można było zamknąć w wyjątkowym albumie, do którego z przyjemnością się wraca. To dlatego, albumy Henzo są tak cenione wśród tysięcy klientów.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22