Albumy Walther

Nie uznajemy półśrodków, dlatego w ofercie naszego sklepu można znaleźć tylko najdoskonalsze albumy. Albumy Walther to ponadczasowe wzornictwo i wysoka jakość materiałów w połączeniu z niezwykłą starannością wykonania. W tak wspaniałych albumach zdjęcia wyglądają jeszcze bardziej okazale. W zależności od preferencji można wybierać pomiędzy albumami tradycyjnymi, a albumami kieszeniowymi. Mamy w ofercie zarówno albumy ślubne, jak i albumy dla dzieci – w różnych wzorach i kolorach – w sumie ponad 40 unikalnych produktów. Zapraszamy do świata albumów.


Jeżeli decydujecie się Państwo na zakup albumu na zdjęcia ślubne możecie wybrać spośród ponad 10 wyjątkowych modeli. Wśród naszych klientów największym zainteresowaniem cieszą się albumy Walther: Couple, Glamour, Magica, Alliance, Romantico i Matrimonio – te modele najczęściej wybierają nowożeńcy na fotografie ślubne. Profesjonalne zdjęcia, które zrobił fotograf wypada przechowywać w wyjątkowym albumie, w końcu to pamiątka na całe życie, do której co jakiś czas się wraca w gronie najbliższych.
Świeżo upieczeni rodzice, którzy poprzez zdjęcia chcą w albumie zachować chwile związane z dorastaniem ich pociechy najczęściej decydują się na urocze albumy Sweet Baby, First Shoes, Babies Hand i Honey. Kolorowe okładki z pięknymi rysunkami doskonale komponują się z zawartością albumu pełną fotografii słodkiego malucha. W ofercie mamy także uniwersalne albumy Walther, które świetnie nadają się do przechowywania w nich zdjęć z podróży, fotografii rodzinnych, czy prowadzenia foto-pamiętnika. Z tej kategorii polecamy albumy Impressions, Cosenza, Natura oraz Black&White.

Osobom, które po raz pierwszy w życiu wybierają dla siebie album spieszymy z wyjaśnieniem różnic pomiędzy albumami tradycyjnymi a albumami kieszeniowymi. Albumy tradycyjne to te, które mają gładkie karty oddzielone pergaminem. Zdjęcia przykleja się na kartach za pomocą kleju lub taśmy dwustronnej. Co warto zauważyć mogą to być fotografie w różnych formatach, np. 9x13 cm, 10x15 cm i większe. W przypadku albumów tradycyjnych nie ma ograniczenia formatem, dlatego poza zdjęciami można w nich kolekcjonować znaczki, bilety i listy. Tej możliwości nie dają albumy kieszeniowe, które z przeznaczenia nadają się tylko na zdjęcia. Dodawanie fotografii do tego typu albumu jest prostsze i szybsze niż w przypadku albumu tradycyjnego, ponieważ zdjęć się nie przykleja, a jedynie wsuwa się je w specjalne kieszenie. Albumy kieszeniowe to na pewno dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają niewiele czasu i cenią sobie wygodę. W naszej ofercie mamy albumy Walthero wymiarach kieszeni dostosowanych do standardowych wielkości zdjęć: 9x13, 10x15, 13x18 lub 15x21 cm. Wybór albumu zależy od jego przeznaczenia, naszych oczekiwań, a także wzorów i kolorów okładek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą albumów Walther. Jesteśmy pewni, że sprostają one Państwa gustom i oczekiwaniom.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22