O nas

Fotografia to nasza pasja, którą chcemy zarażać innych. Ludzka pamięć bywa zawodna, dlatego też zdjęcia są najlepszym sposobem na zachowanie wspomnień w niezmienionej formie przez długie lata. Zajmujemy się sprzedażą albumów fotograficznych oraz fotoalbumów. W ofercie mamy produkty tak uznanych firm jak Henzo, Walther, Goldbuch, Panodia. Naszym klientom możemy również zaoferować własne kolekcje albumów fotograficznych pod marką art deco i Exclisive które wykonywane są w introligatorniach. Jeżeli interesują Państwa najwyższej jakości włoskie albumy fotograficzne, to trafiliście najlepiej jak mogliście, a to dlatego, że jesteśmy jedynym dystrybutorem albumów z kolekcji Italian line. Nasz sklep z albumami fotograficznymi ma w swojej ofercie także wszelkie niezbędne akcesoria do wyklejania, pudełka na zdjęcia, ramki i etui na płyty CD/DVD. Ponadto wykonujemy również nadruki na płytach jak również odbitki przez Internet na papierze KODAK ENDURA.
Albumstyl.pl to wyjątkowy punkt na mapie sklepów internetowych z albumami fotograficznymi. To zespół sympatycznych, kompetentnych i pomocnych ludzi. Albumów nie kupuje się raz w tygodniu czy raz w miesiącu, a co najwyżej kilka razy na przestrzeni całego życia, dlatego wybór tego najbardziej odpowiedniego nie jest łatwy. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Spróbujemy udzielić jak najbardziej konkretnych odpowiedzi, które ułatwią Państwu zakup. Świeżo upieczeni rodzice wybiorą piękny i kolorowy album dla swojego dziecka, a nowożeńcy bez trudu znajdą u nas idealny album na zdjęcia ślubne.
Albumy ślubne, które mamy w ofercie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są bardzo dobrej jakości. Mamy również w sprzedaży albumy włoskich mistrzów introligatorstwa. Są to zdecydowanie ekskluzywne albumy ślubne, na które producent daje aż 10 lat gwarancji. Z doświadczenia i opinii naszych klientów wiemy, że warto w taki album zainwestować. W końcu ślub bierze się najczęściej tylko raz w życiu. Nie ma sensu oszczędzać na jakości, która ma decydujące znaczenie w przypadku żywotności albumu. Fotografia ślubna jest wyjątkowa, ze względu na charakter uroczystości, dlatego też piękne zdjęcia powinny mieć swoje miejsce w odpowiednio eleganckim albumie. Większość klientów na fotografie ze ślubu wybiera tradycyjne albumy na zdjęcia, czyli takie, które posiadają gładkie karty, oddzielone pergaminem i można wklejać do nich fotografie w różnych formatach. Całość zamknięta jest w eleganckiej oprawie w kolorach brązu lub innym kolorze. W ofercie mamy kilkadziesiąt różnych albumów na zdjęcia ślubne, nie powinno być więc problemu z wyborem tego idealnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy również możliwość konfigurowania swojego albumu zaczynając od oprawy, poprzez wybór kart (czarne, ecru, bordowe, brązowe) kończąc na eleganckim pudełku, które pozwala jeszcze lepiej chronić album przed niszczącym działaniem czasu. Nasi klienci mają więc ogromne możliwości personalizacji albumu.
Nasz sklep z albumami cały czas się zmienia. Państwa opinie i pytania są dla nas bezcenne, ponieważ pozwalają świadczyć usługi oraz oferować produkty na możliwie najwyższym poziomie. Nawiązując do początku, fotografia to nasza pasja, a jeżeli coś się kocha robić, to robi się to najlepiej jak się umie. Dlatego też, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, a za ileś lat otwierając album fotograficzny pomyślą Państwo o sklepie internetowym albumstyl.pl i ludziach, którzy go współtworzyli.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22