Odbitki przez internet

Koniec z jeżdżeniem do fotografa, traceniem czasu na dojazd, ponoszeniem opłat parkingowych itd. No chyba, że fotograf to dobry znajomy, wtedy to co innego. Jeżeli potrzebujesz wywołać zdjęcia zrób to bez wychodzenia z domu. Odbitki online cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród profesjonalnych fotografów, jak i amatorów. Jeszcze kilkanaście lat temu fotograf wywoływał zdjęcia w kuwetach, w ciemni. Nie zawsze się wszystko udawało, tak jak powinno. Obecnie wywoływanie zdjęć zostało zautomatyzowane, a większość pracy człowieka przejęły nieomylne maszyny – tzw. minilaby.Odbitki przez Internet to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i wysoką jakość.
W naszym sklepie albumstyl.pl odbitki wykonujemy na wysokiej jakości sprzęcie Noritsu 3801 HD, minilabie cyfrowym, który pozwala na wywoływanie zdjęć w doskonałej jakości. Sprawdza się zarówno przy fotografiach zrobionych w terenie, jak i w pomieszczeniach. Świetnie nadaje się do wywoływania zdjęć ze ślubu, fotografii przyrody, zdjęć z zawodów sportowych i wielu innych. Minilab umożliwia wywoływanie zdjęć nie tylko w standardowych formatach 9x13 cm, 10x15 cm, czy 13x18 cm, ale również w dużo większych, np. 21x30 cm lub    25x38 cm. Do obróbki zdjęć używamy rozbudowanego programu graficznego Adobe Photoshop, który daje wręcz nieograniczone możliwości wprowadzenia poprawek na fotografii. To z kolei powoduje, że każde zdjęcie jest perfekcyjne.

Odbitki przez Internet wykonujemy na papierze najwyższej jakości Kodak Endura. Kolory zachwycają oko ludzkie głębią i nasyceniem. Oferujemy odbitki on-line na trzech rodzajach papieru: matowym, błyszczącym, jedwabistym. Czym się różnią? Spieszymy z wyjaśnieniem?
Kodak Endura matowy – jest to papier, o nieregularnej, delikatnej fakturze, która jest o tyle praktyczna, że nie odbijają się na niej odciski palców. Matowy papier, jak sama nazwa wskazuje nie błyszczy się tak, jak papier błyszczący.
Kodak Endura błyszczący – jest to rodzaj najczęściej wybieranego papieru fotograficznego. Klasyka to klasyka. Jest idealnie gładki, a zdjęcia na nim wykonane wyglądają wspaniale, doskonale oddając kolorystykę obrazu.Kodak Endura jedwabisty – papier charakteryzujący się regularną, lekko chropowatą fakturą. Jest praktyczny, ponieważ zapobiega powstawaniu odcisków palców jak również śladom po paznokciach, a nawet lekkim zabrudzeniom. Przyjmując od Państwa zlecenie na odbitki online możemy zaproponować wywołanie zdjęć, w dowolnym formacie, z białą ramką, jak również bez niej, w tradycyjny sposób. Zachęcamy do współpracy, na pewno sprostamy Państwa wymaganiom.
Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22