PRZERWA URLOPOWA W DNIACH 24 LIPCA DO 7 SIERPNIA 2017r. Rozwiń

UWAGA UWAGA UWAGA !!!!
Przerwa w pracy sklepu ! W dniach 24lipca - 7 sierpnia 2017. Wszystkie zamówienia złożone w tych dniach zostana wysłane 8 sierpnia 2017 r.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

Albumy fotograficzne, albumy na zdjęcia

Strona główna Płatności

Płatności

Przelewem na nasze konto

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. 
Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

1. Przelew krajowy  :  STYL Monika Hudaś
ul. 3-go Maja 24e/14
21-100 Lubartów


Bank PEKAO S.A   I/O w Lubartowie 88 1240 2409 1111 0010 4390 1949


2. Dotpay - system płatności on line


Dokonanie wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Dotpay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. 
Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Doliczane jest 2% prowizji od wartości zamówienia.

 

System Dotpay obsługuje bezpieczne transakcje

      - karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
      - szybkie przelewy internetowe takie jak : mTranfer , iPko itp. 


3. PayPal - płatności on line


PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane płatnicze rozwiązania są dostępne dla firm, jak też osób
prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. 
Doliczane jest 2% prowizji od wartości zamówienia.


4. Za pobraniem - płatnośc przy odbiorze przesyłki

 Płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi UPS, kurierowi Poczty Polskiej lub w oddziale Poczty Polskiej w zależności od wybranego rodzaju dostawy .